סמל עיצובי

טבעת היא הרבה יותר מסתם עוד תכשיט, ומסתתרת מאחוריה משמעות רבה. עבור כל זוג היא מסמלת מעבר מחיי הרווקות לחיי הנישואין, וכמובן, יש טבעות אירוסין, טבעות נישואין וגם טבעות ליופי, אשר לכל אחת מהן משמעות גדולה אחרת. לכן, טבעות הן חשובות הרבה יותר מעוד שרשרת או עגילים, ויש להן בדרך כלל ערך סנטימנטלי גבוה, לבטח אם זו טבעת הנישואין של סבתא או כזו שעוברת במשפחה במשך דורות.

כאשר רוצים להפוך את הטבעת למשהו באמת מיוחד, ואף אישי, ניתן לבצע עליה חריטה. טבעת עם חריטה אישית היא מתנה בלתי נשכחת, מכיוון שהיא הופכת לבעלת ערך רב. אפשר לחרוט כל שם, כזה של מי שעונד את המתנה, שמו של מי שנותן, אפשר גם תאריך, שמות בני הזוג, שמות הילדים, ועוד. מדובר במתנה בלתי נשכחת, שהופכת לחלק מהמקבל באותו רגע.

כאשר רוצים לכתוב שם או כמה שמות על טבעת, האפשרויות הן רבות. יש מספר פונטים לבחירה, שפות שונות, אפשר לחרוט בכל מקום על הטבעת ובגדלים שונים. צריך לזכור שמדובר במתנה אינדיבידואלית ולכן, כדאי להיות יצירתיים ולחשוב מה היה רוצה מקבל המתנה לקבל.

עבודה מקצועית

החריטה נעשית על ידי צורף מקצועי, בעבודת יד עם מיכשור עדין, זוהי אומנות שמעט נעלמה מהעולם. כיום יש מחרטות אוטומטיות, אך יש משהו בטאץאישי שנותן את הערך המוסף. יש עדיין ערך גבוה לעבודת יד וגם אם המחיר קצת גבוה יותר, זה עדיין שווה את המאמץ.

אנשים אשר עונדים טבעות בדרך כלל לא מורידים אותן. הן נמצאות עליהם כל הזמן, 24 שעות, ממש כחלק מהם. כאשר יש פריט אומנותי שהופך להיות חלק מכם, עדיף שהוא יהיה מותאם וכזה שיהיה כיף לענוד אותו כל הזמן ולהיזכר שיש אנשים שאוהבים אתכם, וגם, כמובן, כאלה שאתם אוהבים.

רוצים להפתיע את האהובים שלכם בטבעת בהתאמה אישית? טבעת הכוללת כיתוב אישי עם מסר מסוים או אולי שם של אדם קרוב? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת תכשיטים, לרבות טבעות בכיתוב אישי היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים צרו קשר בטלפון 077-2070535

youring