המתנה המושלמת

על מתנות אומרים שלא משנה הסכום, אלא משנה הכוונה. אנשים, לרוב, ישמחו לקבל דברים אינטימיים, יקרים לליבם, וכאלו שיגרמו להם לשמוח או להתרגש, כאשר המחיר הוא שולי, לפחות בעיני המקבל. לכן, כאשר רוצים לשמח מישהו, כדאי לקנות לו מתנה מותאמת, וכזו שעברה תהליך מחשבה ספציפי. כיף לדעת שלמישהו מספיק חשוב לקנות לי משהו מיוחד לקראת אירוע מיוחד.

ההתאמה האישית חשובה מאוד עבור המקבל/ת. אנשים אשר חולמים על מוצר ספציפי היו רוצים לקבל אותו ולדעת שהוא רק שלהם, ולא רלוונטי לאף אחד אחר. לכן, מתנות אשר עליהן יש את שם המקבל, הן האישיות והאינטימיות ביותר.

מכל המתנות, אין ספק שתכשיטים הם פופולאריים במיוחד, וכאשר מצטרף אליהן עניין ההתאמה האישית, אפשר להשיג את המתנה המושלמת. כיום, אפשר לקנות טבעות עם שם המקבל ולספק לו מתנה שתהיה מותאמת רק לו. תכשיט יחידי בעולם, רק בשבילו. ניתן לחרוט כל שם על הטבעת, במגוון פונטים ולקבל את התכשיט האידיאלי עבור מקבל המתנה.

אינטימי ונכון

רכישה של טבעת זהב עם חריטת שם היא מאוד אישית ובלתי ניתנת להעברה. אפשר לחרוט את השם בגדול על כל הטבעת, או בקטן, בצד. אפשר בצד החיצוני של הטבעת, או בצידה הפנימי. האפשרויות הן רבות. ניתן לבצע את החריטה גם על טבעות כסף. טבעת עם חריטה של שם יכולה להיות גם טבעת אירוסין או נישואין, ואז אפשר לכתוב על הטבעת וארשתיך לי לעולם“, או הרי את מקודשת לי“.

על הטבעת ניתן לחרוט כל הקדשה, בדיחה פרטית, שמות ילדים, מילים משיר אהוב, פסוק או כל דבר אחר. חשוב לבחור את החריטה בצורה מדויקת, כולל פונט וגודל, ממש כמו קעקוע, על מנת להגיע לתוצאה המושלמת, וזו שפנטזתם עליה כאשר החלטתם לבחור מתנה ייחודית כמו טבעת איכותית, עם שם חרוט עליה בצורה מרשימה.

מחפשים מתנה מקורית וקצת שונה? רוצים להפתיע חברה קרובה או בן זוג אהוב?\? Youring, חנות תכשיטים אונליין המתמחה בייצור ובמכירת טבעות ותכשיטים בכיתוב אישי היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לפרטים על התכשיטים השונים, על המחירים ולהזמנות צרו קשר בטלפון 077-2070535.

youring