את היהלום שלי

מבוסס על מקרה אמתי :

יעל ויוסי (שמות בדויים)  יצאו במשך שנה וחצי. הכול התנהל על מי מנוחות, עד שיעל חלתה ואושפזה בבית החולים.
בהתחלה יוסי ביקר, תמך ופרגן, ואט, אט הוא המעיט בביקורים אצל יעל
הוריה של יעל תמכו בה כל העת וטיפלו בה במסירות
לאחר תקופה יוסי הודיע ליעל שהוא נפרד מימנה. לא היה גבול לצערה.
במשך שבוע ימים, יעל לא הפסקה לבכות.
עבר שבוע. יוסי שנתקל בדף הפייסבוק שלנו:

טבעות – youring

צלצל אלינו והזמין טבעת יהלום מהודרת במיוחד.

בשעות הערב הוא ניצב בביתה של יעל ותוך שהוא כורע בפנייה ברך אמר לה ברכות : "השבוע בלעדייך לימד אותי שאינני יכול לחיות בלעדייך. את היהלום שלי"  . יוסי הוציא את טבעת היהלום שרכש -וענד אותה על אצבעה של יעל שדמעות זלגו מעיניה…
אם גם אתם רוצים לרגש את אהובכם במתנה נפלאה ומיוחדת –

הזמינו עוד היום ממבחר הטבעות הנפלא שלנו. שיהיו רק שמחות!

למגוון טבעות יהלום לחץ/י כאן 

 

חפתים לגבר בכיתוב אישי

חפתים לגבר
החפת הינו מין כפתור המיועד לסגור את שרוולי החולצה באירועים חגיגיים ורשמיים.

את החפתים אי אפשר לענוד בכל שרוול של חולצה, על מנת לסגור את שרוולי החולצה עם חפתים יש לוודא שהחולצה מותאמת לחפתים, חולצה כזו נקראת "חולצת חפתים". היחודיות של החולצה הזו היא שבסוף השרוול במקום הכפתור יש שני חורים חור אחד שהוא החור הרגיל, וחור נוסף במקום שנימצא הכפתור.
"חולצות החפתים" מגיעים בדרך כלל בשני סוגים,
סוג א. חולצה שאין  בשרוול כפתור כלל ורק חור ודרך החור משכילים את החפת וסוגרים את השרווול.
סוג ב. שרוול רגיל עם כפתור לסגירה שבצידו ישו חור המיועד לחפת.

בחפתים נהגו להשתמש גבירים בימי קדם, הם היו מתפארים בחפתים מיוחדים מזהב טהור בתוספת יהלומים.
כיום גדלה המודעות לענידת חפתים בעיקר באירועים חגיגיים במיוחד,

מבחר החפתים גדול, בין החפתים ניתן למצוא, חפתים עם שעון, חפתים עם שמות, חפתים מזהב, חפתים מכסף, חפתים עם אבני חן מיוחדים, וגדלו לעשות  וייצרו חפתים אף עם אבני יהלום יקרים.

החפת מגיע בצורות שונות ומשונות.
ניתן להתרשם ממבחר החפתים של "טבעות בכיתוב אישי: חפתים

מקור קידושי אישה בטבעת

שרשרת עם שם הלהיט שלא עוצר

הלהיט שלא עוצר לרגע 
שרשרת שם מכסף או שרשרת עם שם מזהב על צוואר כל נערה או אשה.

על שרשרת שם נכתב שמה של האישה העונדת אותה, בעברית או באנגלית (וגם שפות אחרות) בתוספת עיטור או רק איות השם.

שרשרת השם עשויה בד"כ בעבודת יד, ובמקרים מועטים יותר השם מנוסר במכונה. העובדה שניסור השם נעשה בעבודת יד מקנה לשרשרת מראה מיוחד ואישי, יותר מהשרשראות המיוצרות במכונה.
אנו בחברת "טבעות בכיתוב אישי", בחרנו את הדרך הקשה אך המיוחדת יותר לייצור שרשראות השם: כל שרשראות השם שלנו, גם מכסף וגם מזהב מיוצרות בניסור ידני מלא. צוות הצורפים שלנו מכין במיוחד עבורכם את השם אותו ביקשתם, וזו הסיבה שאין לנו מלאי מוכן של שמות, כיון שכל הזמנה יוצאת למפעל ומתקבלת אצל צורף שמכין אותה.

את השרשרת שם מכסף ניתן להזמין שרשרת שם בעברית בכתב יד או שרשרת שם בכתב דפוס וכן שרשרת שם באנגלית, באותיות גדולות או שרשרת שם בכתב אנגלי מחובר.
כמו כן ניתן להזמין שרשרת שם עם תליון האות הראשונה של השם.
את שרשרת השם מזהב אפשר להזמין שרשרת שם בעברית בכתב יד או שרשרת שם בכתב דפוס וכן שרשרת שם באנגלית, באותיות גדולות או שרשרת שם בכתב אנגלי מחובר.
את כל תליוני השמות מזהב או מכסף, אפשר לבצע עם תוספת של קו תחתי, צורות קטנות, אבנים או אלמנטים אחרים כגון שרשרת שם עם פס ולב..

מיוחד ב"טבעות בכיתוב אישי", הזמנת שרשרת שם במגוון שפות! עברית, אנגלית, רוסית, ערבית ועוד.

עוד מוצר מיוחד מבית הצורפים שלנו, שרשרת שם עם תליון ובו שני שמות. אפשר להזמין שרשרת שם ובה שמות בני זוג, בתוספת צורה מקשרת.

ומתנה מיוחדת למזמינים שרשרת עם שם בזהב: סקיצה של עיצוב השם חינם על ידי המעצבת שלנו.

בסקר חביב שערכנו, יצאה התוצאה הלא מפתיעה: רוב האנשים מעדיפים לקבל במתנה שרשרת עם שם, ולא יקנו לעצמם שרשרת כזאת. אז אם אתם מחפשים מתנה מקורית ומשמחת, הנה לכם רעיון.

לבחירת שרשרת השם שלכם לחצו כאן: שרשרת עם שם

רעיונות למתנות מקוריות

. קניית מתנה היא מלאכה המצריכה מחשבה. מתנה בד"כ היא דבר אישי שאמור לשמח ולהנות את המקבל. בקניית מתנה המוח עובד שעות נוספות, אנו מעבירים בראש את כל מה שנראה שיעשה טוב למקבל המתנה. רוב האנשים קונים בסופו של דבר את מה שהם עצמם היו רוצים לקבל, אך לא תמיד דבר זה קולע לטעמו או לרצונו של המקבל. כולנו היינו מעדיפים להיכנס לחנות, ושהמוכרת תבוא ותאמר, הנה זו המתנה המתאימה בדיוק להגדרה שהגדרתם. אבל מה לעשות, למצוא רעיון למתנה מבריקה ומקורית לוקח לפעמים שעות ואפילו ימים. ואחרי הכל, לא מעט פעמים קורה שגם אחרי חיפושים רבים של מתנה מיוחדת אנו לא שלמים עם הקניה ואומרים, אולי יש משהו דומה…

 

אולי הוא לא בדיוק יאהב את מה שאני קונה… על מנת שהנותן ירגיש שהוא נותן מתנה מושלמת, צריך שתבוא איזו הברקה למתנה שאף אחד לא חשב עליה, ושהיא תהיה מתנה לא שיגרתית. ואז, בנתינת המתנה ירגיש הנותן שהוא נותן את המתנה בבטחון גדול ובהרגשת סיפוק מקסימלית. על מנת להיות מהמבריקים במתנות עלינו לדעת כמה כללים: להיות חשופים תמיד לגימיקים חדשים. לפני שיוצאים לקנות מתנה, לחשוב היטב מה המקבל אוהב ומה חסר לו. כיום, בעזרת האינטרנט, ניתן לקנות ברשת כל מה שרק חושבים, ללא גבולות. מתנה קולעת היא מתנה לא שגרתית. מתנה מקורית היא מתנה שאף אחד לא יחשוב עליה. לפעמים מתנה קטנה עם ברכה גדולה שווה הרבה יותר. "טבעות בכיתוב אישי" מביאים לכם את הרעיון למתנה מקורית ויחודית, מתנה שאתם בטוחים שלא יקדימו אתכם, וכך תהיו שלווים ובטוחים בנתינתכם.
אין אחד שיסרב לקבל מתנה שכזו. צוות האתר ילווה אתכם מהחשיבה הראשונית עד לשלמות המתנה.

באתר תוכלו למצוא
מתנה מיוחדת לחבר
מתנה מיוחדת לחברה
מתנה מקורית לחבר
מתנה מקורית לחברה
מתנה מיוחדת לאמא
טבעת מיוחדת לחברה
ועוד המון רעיונות למתנות מיוחדות.

טבעות מאז ועד עולם

טבעות מאז ועד עולם
עוד לפני שתשאלו את השאלה, תוכלו לדעת אם מי שעומד/ת מולכם נשוי או לא לפי הטבעת שהוא/היא עונד על אצבעו. כל אשה נשואה עונדת על אצבעה טבעת המורה על העובדה שהיא נשואה. חלק מהגברים גם הם עונדים טבעת נישואים על אצבעם, טבעת שהם מקבלים מהאשה לאחר שהם נתנו לה את הטבעת שלה.

הטבעת היא תכשיט בולט ובעל נוכחות, המונחת על אחת מאצבעות הידיים, שהם בעצם האבר שחשוף בכל מצב, חורף קיץ או שלג – תמיד היד תהיה גלויה ויוכל מי שירצה לראות את הטבעת.

בשנים עברו, היתה הטבעת סמל למעמד חברתי. רק אנשי אצולה היו עונדים טבעת. מלכים ושרים היו עונדים "טבעת חותם" עם שמם עליה, ובה היו חותמים דברי דואר ומסמכים ממשלתיים.

ידועה טבעתו של המלך אחשורוש שבה היה חותם מיוחד: "כתב אשר נכתב בשם המלך ונחתום בטבעת המלך אין להשיב" – למסמך החתום בטבעת המלך יש תוקף ואין אפשרות להחזירו!

טבעת שלמה המלך
שלמה המלך ביקש שייצרו עבורו טבעת מיוחדת ועליה ביקש לחרוט את המילים "גם זה יעבור" על מנת לזכור תמיד שמצבו הוא זמני, הדברים הטובים והרעים חולפים ועוברים. הטבעת סימלה עבורו את המושג גלגל חוזר בעולם: אין מצב קבוע, הכל יכול להתשנות.

בשנים הבאות, פשט מנהג ענידת הטבעת לכל העם, גברים ונשים היו עונדים טבעות, בכמות ובאיכות שהם מרשים לעצמם, לפי מעמדם החברתי. לאט לאט המשיך הנוהג, עד ימינו, והיום יכול כל אחד להרשות לעצמו לענוד טבעת וכל גבר יכול לקנות לאשתו מתנה טבעת מכסף או מזהב, משובצת אבנים טובות או יהלומים, או אפילו טבעת ממתכת פשוטה, בצבעים וצורות ואבנים צבעוניות.

הטבעת שחתן מעניק לכלתו מתחת לחופה גם היא מקורה במנהגים עתיקים שהשתרשו עד ימינו, והיום אין כלה שנשאת ללא טבעת. הטבעת מסמלת גם את הקשר המעגלי והאין סופי בין בעל לאשתו. כמו שטבעת היא עגולה, אין לה התחלה ואין לה סוף, כך הקשר הוא תמידי וחזק, וכך הנאמנות שבני הזוג נודרים לשמור אחד לשני.